www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dafina Zeqiri e zmadhon gjoksin?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dafina Zeqiri e zmadhon gjoksin?    Wed Mar 30, 2011 11:25 pmDafina Zeqiri raportohet se ka bërë një ndërhyrje tjetër kirurgjike për të ndryshuar pamjen e saj.

Kësaj here këngëtarja ka marrë parasysh kërkesën e adhuruesve të saj, të cilët kohë më parë kërkonin një gjoks më të madh, e që sigurisht se ka qenë edhe dëshirë e vetë këngëtares për t’u dukur më seksi.

Sipas disa burimeve të ‘Kosova Sot’ ajo e ka zmadhuar gjoksin dhe thuhet se këtë ndërhyrje ajo e ka bërë në Shkup. Dafina më herët ishte raportuar se kishte bërë ndërhyrje edhe në fytyrë, për të zmadhuar buzët dhe mollëzat.

Këngëtarja këto ditë ka bërë të ditur se është duke u përgatitur për albumin e saj të ardhshëm, të cilin pritet ta lansojë gjatë kësaj vere.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dafina Zeqiri e zmadhon gjoksin?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum