www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Muzika e Shakirës ndalohet nga Real Madridi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Muzika e Shakirës ndalohet nga Real Madridi    Wed Mar 30, 2011 11:28 pmMuzika e këngëtares Shakira nuk do të dëgjohet më nga fansat e Real Madridit, së paku jo kur ky ekip zhvillon ndeshje.

As shkruan se këngët e saj, të cilat shpesh janë lëshuar në Santiago Bernabeu para fillimit të ndeshjeve të Realit, tashmë janë heshtur.

Pasi këngëtarja kolumbiane ka dalë haptas me lidhjen romantike me mbrojtësin e Barcelonës, Gerard Pique, përgjegjësit për argëtimin e fansave të Realit, kanë vendosur se më së miri është të mos lëshohen këngët e Shakiras në këtë stadium.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Muzika e Shakirës ndalohet nga Real Madridi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum