www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për lamyy-n!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Qka mendoni për lamyy-n!   Tue Oct 27, 2009 5:55 pm

First topic message reminder :

????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat Dec 05, 2009 5:00 am

bac ma te mir se lamyyy osht problem me gjet.djal ma te sjellshum e ma te edukushum sun e gjan hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sun Dec 06, 2009 7:54 am

Per Mendimin tewm kejt Mire Oo haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sun Dec 06, 2009 8:37 am

Shum i kuptushem..[b]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Mon Dec 07, 2009 1:48 am

lamyy eshte babiii imi me i mire ne bot me jep pare per cdo dit hahahahahah:P

******

lamyyy eshte shum i sjellshem i matur ne fjal mundohet te bej cdo gje qe ne te argetohemi si eshte me se miri, kam shum respekt per te dhe vec vazhdo kshtu je shum i dashur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Mon Dec 07, 2009 11:32 am

oo baca lam sen nuk vyn bre. Si Aj Lamyyy Ne Kafenen ton Osht.hahahaahh
rrespekt per kta se ma te mir osht problem me gjet me tona senet osht. ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Fri Dec 18, 2009 2:29 am

EDHE PSE PAK E NJOH , MUNA ME THAN QE KA SHKRIME TE BUKURA AHSTE I SHOQERUESHEM KESHTU QE VEQ VAZHDO SHOQ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sun Dec 20, 2009 1:45 am

Kam shetitur ne shum forume ,mirepo administrator me te mir skom pa.Ka kohe qe e njoh lamyyn po dita dites me shum po i zbuloj anet pozitive te tij :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Dec 31, 2009 6:52 am

Eshte nje personalitet shume i qmuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
>blerim<
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 459
Data regjis. : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat Jan 02, 2010 5:15 am

Per me fol per lammyn ka aq fjal te mira per te sa duhet me shkru 1 roman . Esht djal me tana te mirat respekt ke nga un gjithmon .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sun Jan 10, 2010 8:01 pm

Njeri me shum shum vleraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Jan 21, 2010 6:47 am

Lammy hmm ka shjum per ket djal osht shum shok i mir i respektueshem dhe i menqur ..kam respekt per ty shoki ..kritika ska niher ;D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat Feb 06, 2010 4:56 am

lamyyy asht nji djal abicioz shum i sinqert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sun Feb 14, 2010 9:31 pm

Edheee psee nukk e njohh edhe aQq

Po me duukeT djal Puntor i qet , i sjellshemm etjj...

Ksii djaLii s gjonn kerkunndd..haha

Mee respekt te madhh

TooLee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Feb 25, 2010 7:52 am

Lmyyyyy shum i keq breh mjert na qe e kemi Kapiten na mbyti ahuahuahauhaua :P :P

lamyy ehte shummmm i mire shum i dashur shumm i sjellshem, Respekt lamyy ja vlen shoeria me ty vazhdo keshtu mos u halit :P.... kk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 33
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Feb 25, 2010 7:56 am

hajt hajt mos ma rritni menen. hahahah

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

&lt;marquee bgcolor=orange&gt; Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz&lt;/marquee&gt;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Feb 25, 2010 7:08 pm

djal mat keq se lamyy ska nket tok huahuahuhuahuauha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 33
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Fri Feb 26, 2010 12:42 am

qashtuu bre bruneta tregoj drejt qyy/

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

&lt;marquee bgcolor=orange&gt; Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz&lt;/marquee&gt;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Fri Feb 26, 2010 12:44 am

lamyyy shkruajti:
qashtuu bre bruneta tregoj drejt qyy/
jo drejt folaa ska rrena te un hahahahha


xikk xikkk

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Fri Feb 26, 2010 12:48 am

djal i edukum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Apr 01, 2010 7:35 am

Cka me than per lamy-n krejt i paskajn than sme mbet asgje mua te them...haha Lamy eshte shumm i sjellshem, djali mir, i shoqerueshem, nje person qe mund te kesh besim ne to, qe nese te duhet ndonje ndihm te ndihmon...Me gjith kalon mir...I dashur,vertet tamam shok siq duhet...Ska fjal qe mund ta pershkrujn...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Apr 15, 2010 5:51 am

Lammyy ohh dreqq djal haha:D huahuahau teper oohh njerii i respektuushhemm , i sjellshemm , i menquur tana te mirat i kaa qe i duuhet njee djaLii hehehe

Yll i papar Wetemm wazzhdoo Lamuushh...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat Apr 17, 2010 12:01 am

une jam ajo qe e njof shume mire Lamyyn
Lamyy eshte njeri i zgjuar shume,i bukur,por njerit edhe shejton .d. .d.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat Apr 17, 2010 7:01 am

LAMYY AA MENDOJJ SE EDHE EMRIN E KA TE PERSHTATSHHEM UHAUAHA

LAMM - LAMSHH QE FIJJA NUK II GJINNDET UHAUHAUAUHAUHAUHA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Tue May 18, 2010 11:03 pm

lami djal per merak tybe djal me intelegjenc te madhe, djal dukat, djal me te gjitha te mirat, pa asnje vrejtje. vetem per para lam..

Me Respekt Nga Un Alketa....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat May 22, 2010 8:07 pm

krejt i hupt osht lammy :P veq ska me to
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për lamyy-n!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum