www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për lamyy-n!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Qka mendoni për lamyy-n!   Tue Oct 27, 2009 5:55 pm

First topic message reminder :

????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Wed Dec 28, 2011 1:01 am

e kam jep mendimin me lart mir po sot po shtojj edhe diqka se asht ka lyp rrehhhhh quraniii se shum asht ka mungon ne forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Wed Dec 28, 2011 2:01 am

Gjall tyben jam po spo kam koh mar qyy,

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Tue Feb 14, 2012 4:48 am

mendoi se asht ka lyP me rreh,,,, haha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Feb 16, 2012 12:52 am

Ka hup rrugen :*(

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Tue Mar 27, 2012 7:16 pm

lamy ka ndryshu shum kohen e fundit pom thirr me pi kafe po un spo dal edhe nuk po idhnohet hiq nime edhe flokti i ka pre hahhhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
E keqja
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 850
Data regjis. : 12/12/2011

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Mon Oct 15, 2012 2:22 pm

Jo nuk e njo valla lamyy-n ...po nashta osht djal i mir po kokan do tuj e rujt ne sokak se po dojkan me rre...keshtu une veq e pershendes qet lamyy-n
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Oct 18, 2012 6:50 am

une e njof shum djal i mir eshte vetem kujdes djema nese shiheni nga mbrapa do te kujtoni se eshte femer (floket e gjata ) haha i urt eshte me pelqen biseda me kete mik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Mon Oct 22, 2012 5:38 am

Malësor shkruajti:
une e njof shum djal i mir eshte vetem kujdes djema nese shiheni nga mbrapa do te kujtoni se eshte femer (floket e gjata ) haha i urt eshte me pelqen biseda me kete mik

malsor ka kalu koha e flokve te gjata. tash i kam te shkurta.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
E keqja
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 850
Data regjis. : 12/12/2011

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Mon Oct 22, 2012 7:16 pm

mendoj se i paskan ra flokt mbasi i paska pre haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Tue Oct 23, 2012 7:34 am

jo se besoj qe i kan ra floket se kish flok me shumic ahahhahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
E keqja
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 850
Data regjis. : 12/12/2011

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Wed Oct 24, 2012 11:06 am

Mendoj qe ishte kryesori i kesaj faqee...at'here pse nuk po u doke me shpesh kesajde haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Oct 25, 2012 6:32 pm

E keqja shkruajti:
Mendoj qe ishte kryesori i kesaj faqee...at'here pse nuk po u doke me shpesh kesajde haha

Arsya koha po e ban te veten, obligimet te ndryshme jo puna jo gjerat tjera e keshtu me rradh/

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
E keqja
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 850
Data regjis. : 12/12/2011

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Oct 25, 2012 6:45 pm

E pershendes i uroj gjdo te bukur me punet dhe obliginet ....se sot takova ktu lamy-i mmgj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Oct 25, 2012 6:48 pm

E keqja shkruajti:
E pershendes i uroj gjdo te bukur me punet dhe obliginet ....se sot takova ktu lamy-i mmgj

Pershendetje edhe nga ana ime shpresoj te kaloni mir edhe ju ketu.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
E keqja
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 850
Data regjis. : 12/12/2011

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Oct 25, 2012 6:53 pm

WebMaster shkruajti:
E keqja shkruajti:
E pershendes i uroj gjdo te bukur me punet dhe obliginet ....se sot takova ktu lamy-i mmgj

Pershendetje edhe nga ana ime shpresoj te kaloni mir edhe ju ketu.

Shum falemnderit dot kem knaqesin .....pa dyshim se do te kaloj bukur kete nuk e dyshoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Fri Oct 26, 2012 5:44 am

Pershendes te gjithe miqet e mi te forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
E keqja
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 850
Data regjis. : 12/12/2011

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat Oct 27, 2012 8:44 pm

mendoj edhe kam iden se ishte njeri i mir i respektushem ,,po ishallaaa po pshtojke pi dove ktu qe ja kishin mbledh bet hahaahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat Oct 27, 2012 10:52 pm

Lammy eshte nje djal i qet i rrespektueshem nje mik i mir ,
por mua hala nuk ma plotsoj nje deshir qe te ma ndal kete radioe se po me shkon nerva
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
E keqja
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 850
Data regjis. : 12/12/2011

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sun Oct 28, 2012 6:47 am

lammy..ishte vertet shum djal i mir ...e shef te keqen e ka ber Yll-Forumi a keni ndegjuar ndonje her keshtu ??


Edituar për herë të fundit nga E keqja në Mon Oct 29, 2012 10:02 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Mon Oct 29, 2012 10:01 pm

Lamyy a dojm me pi nga nje kaffe bashk te pallati i rinis
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
E keqja
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 850
Data regjis. : 12/12/2011

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Tue Oct 30, 2012 9:11 pm

Mendoj vetem pozitivisht kete e them shum seriozisht bukuroshja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Wed Oct 31, 2012 10:16 am

Mendoj se i ka shkurtue floket e tash se njof me pa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
E keqja
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 850
Data regjis. : 12/12/2011

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Wed Oct 31, 2012 6:39 pm

mendoj se i kan njejt mir flokt e gjata haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Nov 01, 2012 7:37 am

Mendoj se u ba tamam burr me flok te shkurta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Nov 01, 2012 9:54 pm

Kysmet Malsor kur do qe vjen ne pr e pin jo ka nje po ka dy e tri.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për lamyy-n!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum