www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Allegri: Derbi, sfida e karrierës  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Allegri: Derbi, sfida e karrierës  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Allegri: Derbi, sfida e karrierës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Allegri: Derbi, sfida e karrierës  Empty
MesazhTitulli: Allegri: Derbi, sfida e karrierës    Allegri: Derbi, sfida e karrierës  EmptyFri Apr 01, 2011 8:46 am

Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, ka thënë se Derbi Della Madonnina i cili do të zhvillohet të shtunën mbrëma do të jetë ndeshja më e madhe në karrierën e tij deri tani, pasi mund të vendosë luftën për titull në Serie A.

“Kjo është ndeshja më e rëndësishme në karrierën time, por jeta është sfidë kështu që ne duhet të fitojmë. Unë po kënaqem dhe ndihem qetë. Unë kisha besim në fillim të sezonit dhe vazhdoj të kem ende”.

”Do të ishte mirë po që se do të kishim pasur epërsinë e dhjetë pikëve ndaj Interit, por gjithnjë është mirë të luash në një derbi të rëndësishëm për titull, që nuk ka ndodhur viteve të fundit”, deklaroi Allegri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Allegri: Derbi, sfida e karrierës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Iniesta: Sfida ndaj Shakhtar nuk ka mbaruar
» Butragueno: Sfida ndaj Tottenham, fantastike
» Pato: Momenti i karrieres
» Mourinho: Ky vit, më i miri i karrierës
» Allegri: Titulli? Nuk bëj parashikime!
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum