www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Allegri: Nuk jam Leonardo  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Allegri: Nuk jam Leonardo  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Allegri: Nuk jam Leonardo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Allegri: Nuk jam Leonardo  Empty
MesazhTitulli: Allegri: Nuk jam Leonardo    Allegri: Nuk jam Leonardo  EmptySun Apr 03, 2011 4:32 am

Trajneri i Milanit, Massimilano Allegri, ka deklaruar para derbit ndaj Interit se Madonnina e të shtunës është më e rëndësishme për zi-kaltrit përderisa ka folur edhe për vendimin e Leonardos për të kaluar te rivali i përbetuar pas shumë vitesh qëndrimi në Milanello.

“Është derbi i rëndësishëm, por është më i rëndësishëm për ata se për ne. Ne kemi qenë në krye të kampionatit për 21 javë dhe e kemi ditur se nuk mund ta fitojmë titullin disa muaj më herët, por tani duhet të mendojmë për rezultat pozitiv në derbi”.

“Ne do të jemi në krye deri në vërshëllimën e parë dhe nëse e fitojmë ndeshjen, atëherë do ta zgjerojmë diferencën në pesë pikë me shtatë ndeshje të mbetura. Nuk do të ishte pozitë e keqe ajo, por është e vërtetë se kemi fituar vetëm një pikë në dy ndeshjet e fundit. Unë nuk dua të them se tashmë e kemi fituar titullin, pasi atë mund ta fitoni me një pikë avantazh në fund”.

“Leonardo? Është e vështirë të kalosh prej këtu te Interi, por gjërat ndryshojnë. Unë nuk mund ta gjykoj Leonardon, ai e ka bërë një zgjedhje të tillë. Por, do të ishte e vështirë të largohesha nga Milani për të shkuar te Interi”, potencoi Allegri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Allegri: Nuk jam Leonardo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Allegri: Merituam fitoren
» Allegri: Fitore e vështirë
» Allegri: Titulli? Nuk bëj parashikime!
» Allegri: Do ta ringjall Milanin
» Allegri i kënaqur me Pirlon
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum