www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Penelope Cruz adhuron Maryl Streep

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Penelope Cruz adhuron Maryl Streep   Fri Dec 04, 2009 7:12 amPenelope Cruz ështëe e obsesionuar pas Meryl Streep dhe kërkon gjithmonëë “t’i dhurojëe puthje”.
Aktorja spanjolle është rrëfyer se humbet kontrollin sa herë gjendet në të njëjtën dhomë me divën e kinemasë.
Në një intervistë për revistën “Interview”, Cruz është shprehur: “Ne e njohim njëra-tjetrën vetëm në distancë gjatë ceremonive për marrjet e çmimeve apo evenimente të tilla, por sa herë e shoh i afrohem dhe e puth”.
“Nuk them asnjë fjalë. Vetëm e puth. Ajo mund të mendoj se jam ndonjë e çmendur”, shton aktorja.
Cruz adhuron të shikojë filmat e Streep. “Nuk ka asnjë më të mirë se ajo. Shikoj filmat e saj vazhdimisht”, shprehet aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Penelope Cruz adhuron Maryl Streep

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum