www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kledi Kadiu dhe Scopelliti “ribashkohen” për bamirësi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Kledi Kadiu dhe Scopelliti “ribashkohen” për bamirësi   Fri Dec 04, 2009 7:18 am


Balerini shqiptar, Kledi Kadiu, dhe Eleonora Scopelliti janë bashkuar sërish në një mbrëmje bamirësie në Romë.
Ish miqtë e vjetër të spektaklit “Amici” janë shfaqur në një mbrëmje të organizuar në Teatrin e Madh të titulluar "Merry Christmas Peter Pan". Të dy kanë kërcyer duke marrë duartrokitjet e zjarrta të publikut.
Kledi Kadiu, balerini që kaloi Adriatikun për t’u bërë i njohur në vendin fqinj nëpërmjet spektaklit “Amici”, është një nga balerinët më të pëlqyer në Itali, ku falë talentit të tij ka arritur të pushtoje zemrat e italianëve, duke thyer shumë tabu që ndanin dy vendet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kledi Kadiu dhe Scopelliti “ribashkohen” për bamirësi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum