www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ermela fiton Big Brother 4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ermela fiton Big Brother 4    Sun Apr 03, 2011 11:08 pm


Ermela është shpallur fituese e edicionit të katërt të reality shou, Big Brother Albania, duke mposhtur në finale konkurrentin tjetër, Ergysin.

Ermela ishte femra e vetme që kishe mbetur në finale, ndërsa pasi arriti të s’pastrojë nga rruga Marielin dhe Ogrenin në një natë finale spektakolare e cila u përshkua nga shumë befasi, ajo i arriti që në televotimin përfundimtar të shpallet fituesja e parë femër e çmimit prej 100 mijë eurove.

“Nuk më besohet akoma. Është vërtet një ëndërr, një emocion. Paratë? Kur nuk i ke nuk ke çka u bën, kur i ke u gjen vendin”, ka thënë bukuroshja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ermela fiton Big Brother 4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum