www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dafina pranon: Bëra operim në Maqedoni

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Dafina pranon: Bëra operim në Maqedoni    Tue Apr 05, 2011 1:34 amDafina Zeqiri ka konfirmuar se ajo ka bërë ndërhyrje kirurgjike për të zmadhuar gjoksin e saj.

Thashethemet se këngëtarja kishte operuar gjinjtë u përhapën javën e kaluar, por shumëkush dyshoi nëse ato janë të vërteta. Megjithatë këto dyshime i ka hequr vetë këngëtarja, e cila ka konfirmuar gjithçka.

Dafina ka folur për operimin si e ftuar në emisionin “Prive” të Klan Kosova ku ka thënë se ndërhyrja kirurgjike ishte bërë në Maqedoni. Por, ajo ka mohuar të ketë bërë operacione të tjera në buzë e fytyrë siç ishte raportua më herët nëpër disa media.

Këngëtarja ka treguar se më herët kishte bërë ndërhyrje vetëm në hundë, ndërsa është zotuar se gjithçka do të përfundojë me këtë ndërhyrje në gjoks dhe se nuk do të bëjë më të tjera operacione.

Ajo gjithashtu ka mohuar se ka anuluar koncerte për shkak të sëmundjes së nënës së saj, dhe gjithashtu ka treguar se faqet e saj në Facebook vazhdimisht po thyhen nga hakerët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Dafina pranon: Bëra operim në Maqedoni

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum