www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Monitor i tejdukshëm nga Samsung

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Monitor i tejdukshëm nga Samsung   Wed Apr 06, 2011 5:34 am


Samsung njoftoi se ka filluar prodhim masiv të LCD panelëve 22 inç, gjysëm të tejdukshme, të cilët nuk do të kenë nevojë për ndriqim në background.

Për fillim Samsung planifikon të ofrojë ekran 22 inç me një rezulucion prej 1680×1050 pikselë dhe kontrast 500:1, e cila do të konsumon energji elektrike 90% më pak se monitorët e tjerë LCD.

Ky monitor do të duhet të shfaqet në verzionin HDMI dhe USB-kompatibil, por në në fillim ndoshta do të përdoret për reklama dhe telekonferenca.

Me fjalë tjera, karakteristikat e përshkruara duket të jenë shum të shtrejta, kështu që nëse jeni të sëmurë pas monitorëve, ju duhet të filloni nga tani të kurseni- menjëherë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Monitor i tejdukshëm nga Samsung

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum