www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sherri Rozi-Rezi, thirren për të dëshmuar Arditi e Çiljeta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Sherri Rozi-Rezi, thirren për të dëshmuar Arditi e Çiljeta   Wed Apr 06, 2011 7:27 pm

Pavarësisht se lajmi mund të jetë harruar, "telenovela" vazhdon ende. Bëhet fjalë pikërisht për sherrin mes dy këngëtareve, Rozana Radit dhe Rezarta Shkurtës.

Ngjarja ka ndodhur në muajin dhjetor dhe dosja ende sot vazhdon të shqyrtohet. Janë thirrur dëshmitarë që kanë qenë prezent në natën e konfliktit, të cilët kanë thënë versionin e tyre mbi ngjarjen.

Dy prej këtyre dëshmitarëve janë dhe dy figurat e njohura të ekranit, Ardit Gjebrea dhe Çiljeta Xhilaga. Për Arditin dhe Çiljetën prokuroria ka nisur fletë-thirrje në Drejtorinë e Policisë për ti pyetur në lidhje me incidentinmes dy këngëtareve.

Sipas prokurorisë të dy artistët duhet të njoftoheshin për t'u paraqitur në prokurori për të dhënë shpjegime për sherrin mes dy këngëtarëve, pasi njëra nga protagonistet i ka përmendur si të pranishëm në sherr. Deri këtu nuk ka asgjë të pazakontë.

Por çfarë ka ndodhur më pas? Për habinë e të gjithëve, policia nuk ka mundur të gjejë dot dy artistët. A thua Arditit dhe Çiljeta kanë humbur? Si është e mundur që të mos gjenden dy artistët, kur rrallë herë kalon javë pa i parë në ekranet e televizionit.

Vetë Arditi është moderator i showt "E diela Shqiptare", ndërsa Çiljeta nga ana e saj, javën që kaloi sapo është bërë protagoniste e spektaklit "Dancing with the stars".

Pra kjo do të thotë që të dy artistët janë në kryeqytet dhe nuk është e vështirë të gjenden. Nejse ne po e shohim me përparësi këtë punë, mbase ata kanë humbur dhe nuk e dimë. Po të jetë kështu, shyqyr që kemi Aida Shtinon dhe duhet të lajmërojmë menjëherë stafin e emisionit "Njerëz të humbur".
Mbase këta arrijnë t’i gjejnë më parë se policia. Ose ndoshta, meqë është kohë fushate Arditi dhe Çiljeta, të cilët që të dy njihen për pëlqimin e madh që kanë për Partinë Demokratike, do jenë duke u marrë me koncerte të ndryshme.

Sido të jetë puna ne i kuptojmë, por të gjejnë pak kohë të shkojnë në prokurori se na "tmerruan" fare me faktin që nuk gjenden. Ose policia jonë është e paaftë, ose duhet marrë seriozisht kjo punë se mos këta të dy kanë humbur me vërtet.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Sherri Rozi-Rezi, thirren për të dëshmuar Arditi e Çiljeta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum