www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Talenti kosovar ndër gjashtë më të mirët në Gjermani

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Talenti kosovar ndër gjashtë më të mirët në Gjermani    Thu Apr 07, 2011 2:56 am


Talenti kosovar Ardian Bujupi, i cili është duke garuar në emisionin muzikor në Gjermani, “Deutschland sucht den Super Star” ka arritur tashmë në finalen e gjashtë më të mirëve.

Ky sukses është arritur falë zërit dhe interpretimit të tij, i cili ka bërë për vete jo vetëm adhuruesit por edhe anëtarët e jurisë, shkruan e përditshmja “Kosova Sot”.

Ardiani ka bërë për vete jo vetëm publikun shqiptar, por edhe atë gjerman, ai është duke u vlerësuar favorit për të fituar vendin e parë të këtij shou program.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Talenti kosovar ndër gjashtë më të mirët në Gjermani

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum