www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për mentori_pr

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Qka mendoni për mentori_pr   Tue Oct 27, 2009 5:57 pm

??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Mon Nov 02, 2009 7:40 am

mentori duket nje djal i matur ne shkrime etij nuk enjoh me shum personalisht por sa per ektu duket shok shum imir respekt...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Mon Nov 02, 2009 10:55 pm

flm bruneta qe ke dhan pergjigje qe i ke than kto fjal per mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Sat Nov 14, 2009 1:31 pm

Me duket nje djal i cili ka qendrim te mire.. Dhe me duket mjaft i zgjuar.. per me teper nuke njoh me kalimin e kohes do te postoj edhe me gjersisht haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Sun Nov 15, 2009 4:55 am

Mentori me duket se asht djalosh nuk e njoh shum por tash per tash mendoj ashtu aq sa i kam lexuar postimet e tij. respekt per ty shoki.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Mon Nov 16, 2009 7:50 pm

faleminderi prej te gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Wed Nov 18, 2009 12:32 am

eshte shum i ngutshem mentori ,dhe shum pak i kupton hajgaret dhe nuk i pranon keshillat

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Thu Nov 19, 2009 8:57 pm

lola shkruajti:
eshte shum i ngutshem mentori ,dhe shum pak i kupton hajgaret dhe nuk i pranon keshillat

prej tashtit do te permisohem por edhe ju duhet me dite pak per te tjert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Sat Dec 05, 2009 1:38 am

Kur kam hy ne fillim gjithmon kam has ne tema te hapura nga mentori me shum vler tema qe ja vlen te lexosh e te diskutohen...Eshte i shoqerueshem, i sjellshem, dhe e pershendes kaq njeher e njoh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Sun Dec 06, 2009 8:38 am

nje djal shum i mire dhe i sjellshem edhe pse fol shum ahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Sun Dec 06, 2009 8:41 am

Shum djal i mir pepfer djal:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Mon Dec 07, 2009 1:38 am

faleminderit shum haver ron1 edhe qkilushja edhe diora per fjalt qe keni fol per mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Mon Dec 07, 2009 1:39 am

eshte djal shum imir dhe i qet ...kam respekt per ty.....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Mon Dec 07, 2009 1:41 am

flm bruneta shum edhe ty te respektoj shum se je shum e mir e sjellshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Mon Dec 07, 2009 1:42 am

eshte nje djal i mire dhe i shoqerushem respekt per ty.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   Mon Dec 07, 2009 1:54 am

flm alba shum per kto fjal te mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mentori_pr   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për mentori_pr

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum