www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 “Facebook” shpallet fitues

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: “Facebook” shpallet fitues   Fri Dec 04, 2009 10:09 pm

“Facebook” shpallet fitues 

 


Rrjeti shoqëror i komunikimit “Facebook” është faqja më e kërkuar në Yahoo Search. Yahoo për çdo vit nxjerr faqet on-line apo personazhet publike që kërkohen më së shumti. Sipas Yahoo search për vitin 2009, “Facebook” ka zënë vendin e parë, në të dytin renditet rrjeti social Twiter, në të tretin parashikimi i motit që ka qenë gjithnjë në vend të parë, kurse këtë vit duhet të kënaqet me vendin e tretë, kurse në të katërtin e të pestin janë  lojërat dhe horoskopi. Midis të famshmëve që kërkohen më së shumti në Search Yahoo janë Belen Rodriguez, Cristina Del Basso dhe Elisabetta Canalis. Nga këngëtarët Lady Gaga, Britney Spears e Laura Pausini.
 

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

“Facebook” shpallet fitues

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum