www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ermela:BB4 Me paratë e fituara do operoj nënën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ermela:BB4 Me paratë e fituara do operoj nënën   Sat Apr 09, 2011 10:33 pmFituesja e “Big Brother Albania 4”, Ermela, ka vendosur që me paratë e fituara, ta shërojë nënën e saj dhe të blejë një shtëpi për vete. E nëse do t’i teprojë ndonjë lek, ajo do të blejë edhe një palë sandale.

“Gjënë e parë që do ta bëj me këto para do të jetë operacioni i mamit. Unë mezi po pres që t’i marr këto para. Operacioni i mamit sa fillon dhe është bërë më i vështirë, pasi mami ka 7 sëmundje, alergjike, me zemër, diabet, 11 gurë në tëmth, etj. I ka të gjitha në trup”, është shprehur Ermela.

Ndërsa me parat e mbetura Ermela ka thënë se do të blejë një shtëpi për vete dhe një palë sandale.

“Gjëja e parë që do të bëj e thash pra është të operoj mamin, dhe pastaj të shoh të blej ndonjë shtëpi. Dhe ja mbaruan lekët. Po tepruan do blej dhe një palë sandale për vete”, ka thënë si me shaka fituesja e “Bir Brother Albania”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ermela:BB4 Me paratë e fituara do operoj nënën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum