www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Plaka pret kabllon, Armenia pa internet.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Plaka pret kabllon, Armenia pa internet.   Mon Apr 11, 2011 7:51 pm


Gjeorgji, 7 Prill - Banor e vjetër e Gjeorgjisë ka prerë kabllon optik dhe ka lënë gjithë shtetin fqinjë Armenin pa internet. Në moshën 75 vjeç plaka i kërcënohet dënim me burg nga 3 vjet për shkak të prishjes së pronës.
Gruaja e ka prishur kabllon duke kërkuar bakër në fshatin Ksani, Gjeorgjisë. Ka gjetur dhe ka prerë për të shitur. Qëllimi i saj për fituar ka lënë Armenin pa internet, Gjeorgjinë Lindore dhe Azerbajxhani pa internet, deri sa gabim është përmirësuar.
"Policia gjatë arrestimit e kanë liruar për shkak të moshës", ka bërë të ditur zëdhënësja e Ministrisë së punëve të brendshme të Gjeorgjisë Zura Gvenetadze.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Plaka pret kabllon, Armenia pa internet.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum