www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aftësia e veçantë e 70-vjeçarit Lin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Aftësia e veçantë e 70-vjeçarit Lin   Mon Apr 11, 2011 7:55 pm

Liew Thow Lin, është një ndërmarrës 70 vjeçar i cili ka një aftësi të veçantë. Ai u bë i njohur për tërheqjen e një makinë njëzet metra përgjatë një rruge të drejtë me anë të një zinxhiri të lidhur me një "pjatë" hekuri që e kishte vendosur në bark.

Ai zbuloi se kishte një aftësi mahnitëse për të bërë objektet të ngjiteshin "magnetikisht" në lëkurën e tij dhe tani është shtuar tërheqja e makinës në repertorin e tij.

Pas leximit të një artikulli në lidhje me një familje në Tajvan që zotëronte fuqi të tilla, ai mori disa objekte dhe i vuri mbi stomak dhe për habinë e tij, të gjitha objektet, duke përfshirë edhe hekurin, mbeten të mbërthyera në lëkurën e tij dhe nuk binin. Duke qënë se kjo "dhuratë " është e pranishme edhe në të tre bijtë e tij dhe dy nipër e mbesa, ai mendon se kjo aftësi është e trashëguar

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Aftësia e veçantë e 70-vjeçarit Lin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum