www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Manu Chao ndez publikun kosovar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Manu Chao ndez publikun kosovar    Tue Apr 12, 2011 8:34 amManu Chao ka ndezur skenën e Pallatit të Rinisë në Prishtinë ku ka bërë një performancë të shkëlqyeshme për publikun kosovar.

Siç edhe ishte paralajmëruar, këngëtari francezo-spanjoll vizitoi kryeqytetin kosovar të dielën mbrëma, për të kënduar në një koncert si pjesë e turneut të tij ballkanik “La Ventura”.

Në sallën ku mbahej koncerti kishte mbi një mijë fansa të këngëtarit, përfshirë edhe një më të veçantë, ambasadorin amerikan në Kosovë, Christofer Dell.

Manu Chao këndoi disa prej hiteve të tij më të dëgjuara si “Me gustas tu”, “Klandestino”, “Mi Vida”, “Libertad”, “Panik Panik”. Dhe nuk ishin vetëm ritmet e muzikës së tij të veçantë që ndezën publikun, por më shumë ishte edhe performanca e tij energjike.

Manu Chao nesër do të qëndrojë edhe në Tiranë për një koncert të ngjashëm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Manu Chao ndez publikun kosovar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum