www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edona: Shtatzënia, ndjenja më bukur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Edona: Shtatzënia, ndjenja më bukur    Tue Apr 12, 2011 10:16 pmEdona Llalloshi thotë e ajo e ka të pa mundur të përshkruajë me fjalë atë që është duke përjetuar që nga moment i parë kur kuptoi lajmin se pret fëmijë.

Këngëtarja thotë se ajo i është falënderuese Zotit dhe njerëzve të saj, teksa mundohet të përshkruajë në mënyrën e saj pesë muajt e parë të shtatzënisë dhe përgatitjet që është duke bërë për anëtarin e ri të familjes së saj dhe jetës së përbashkët me bashkëshortin Gazi Haxhifejzullahin.

“Është dëshirë e secilës femër dhe ëndërr të cilën e dëshiron me shpirt secila femër. Edhe për mua kjo është njëra ndër dëshirat më të mëdha, që Zoti ma ka plotësuar. Momentin kur kuptova se do të kem fëmijë ka qenë momenti më i bukur që kam përjetuar ndonjëherë. Thjesht është e pamundur të përshkruhet me fjalë... atë vetëm mund ta ndjesh, ta përjetosh. Është fëmija ynë i parë dhe me padurim po e presim ardhjen e bebës në këtë botë”, ka thënë këngëtarja.

Edona po ashtu ka treguar se muzikën nuk do ta lerë në asnjë moment, por se familja gjithmonë do të jetë në rend të parë.

“Sigurisht që edhe në të ardhmen muzikën nuk do ta lë në asnjë moment, por sigurisht që në plan të parë do të jetë familja dhe kujdesi ndaj fëmijës”, ka thënë Edona.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Edona: Shtatzënia, ndjenja më bukur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum