www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vajza nuk ka larë dhëmbët që dhjetë vite

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Vajza nuk ka larë dhëmbët që dhjetë vite   Wed Apr 13, 2011 3:45 amNjëzetvjeçarja Ji Hyuan për herë të fundit ka larë dhëmbët kur ishte ende vajzë e vogël, ndërsa as atëherë si ka larë vetë, por i ka ndihmuar e ëma. Edhe pse Ji Hyuan që dhjetë vite nuk ka larë dhëmbët, ajo është një vajzë tërheqëse e cila falë shprehive të saj arriti të paraqitet në emisionin e popullarizuar televiziv “Virusët nga Marsi” që shfaqet në kanalin televiziv nga Korea e Jugut tvN.

Emisioni “Virusi nga Marsi” merret me njerëzit të cilët kanë shprehi të çuditshme – kryesisht vese – për të cilat ata janë krenarë. Në fund të emisioni në të cilin Ji Hyuan do të jetë mysafire mjekët do ta kontrollojnë dhe pritet t’i japin mendimet e tyre për dhëmbët e vajzës.

“Nuk e kuptoj pse njerëzit i lajnë dhëmbët. Nuk është se njerëzit të shikojnë në buzë. Edhe ashtu mbetjet e ushqimit i ruajnë dhëmbët”, tha Ji.

Producenti i emisionit Lee Geun Chan do të përpiqet që t’ia mbushë mendjen vajzës që të fillojë t’i lajë dhëmbët.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Vajza nuk ka larë dhëmbët që dhjetë vite

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum