www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kinë, peshku i gjall në varse çelësash

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Kinë, peshku i gjall në varse çelësash   Wed Apr 13, 2011 3:48 amTrendi më i ri i modës në Kinë janë varëse çelësash me kafshë të gjalla të vogla si edhe rexhipetat po me te njejtin material. Breshka të vogla dhe peshq janë mbyllur në qese plastike dhe janë shndërruar ne varëse për çelësa dhe po shiten .

Edhe pse shitësit e këtyre varëse bizare thonë se uji është i pasur me materiale ushqimore, kafsha juaj do të ngordhë brenda disa ditëve dhe atë nëse ka pak fat. Ligjet që parandalojnë keqpërdorimin e kafshëve nuk ekzistojnë fare në Kinë. Kina vetëm para pak kohësh ka ndaluar keqtrajtimin e kafshëve në cirk. Për fat të keq, i tërë ky biznes është ligjor.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Kinë, peshku i gjall në varse çelësash

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum