www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për rikita?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Qka mendoni për rikita?   Tue Oct 27, 2009 5:57 pm

??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për rikita?   Wed Oct 28, 2009 6:22 am

rikitaa ka nje ndallim te madh ne postet esaja qe te terheq me zor me lexue edhe mos me deshte se ka nje shprehje shum te veqant kam shum mendim pozitive per kete edhe se skam pas debat veq eshte emrekullueshme...te cmoj teeper qiki...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për rikita?   Wed Nov 04, 2009 1:13 am

na mungon tash rikita me postu mendryhu forumin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për rikita?   Wed Nov 04, 2009 6:24 am

rekita eshte nje vajez eshkelqyshem dhe sellshem shum

une medoje keshtut per rikita
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për rikita?   Thu Nov 12, 2009 11:45 pm

Ineteresant femer osht..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rikita
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 54
Data regjis. : 26/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për rikita?   Tue Dec 01, 2009 2:12 am

Falemnderit per komentet e tuaja,,, ju cmoj te tonve,, amdaj jam edhe ketu pucc;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për rikita?   Sat Dec 05, 2009 1:49 am

Per rikiten mund te them veq fjal te mira, une aq sa e njoh prej tjeter kund eshte nje vajz shum inteligjente , qe poston gjera me shum vlere, ka mendime te veqanta....Qe me gjith deshir lexoj kur shenon rikita...Eshte e sjellshme e shoqerueshme...E pershendes shumm Mpuq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rikita
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 54
Data regjis. : 26/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për rikita?   Wed Jan 27, 2010 7:47 am

Thnxx shum Dioraa ( a thua a te njoh edhe un ty??) sidoqft thnxx;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për rikita?   Thu Jan 28, 2010 3:13 am

rikita shkruajti:
Thnxx shum Dioraa ( a thua a te njoh edhe un ty??) sidoqft thnxx;)

Ska gje realiteti eshte . Po me njeh me siguri prej diku tjeter. E papare je, ska fjal per ty.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për rikita?   Thu Jan 28, 2010 5:04 am

Ashtu esht Rikita.. Edhe pse nuk e njoh pothuajse hiq.. Jam kam vrejt zgjuarsin e saj siq tha edhe Diora ne nje vend tjeter..Esht shum shum femer e zgjuar.. Me pelqen.. Veq vazhdo keshtu se je njesh vallah..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për rikita?   Thu Feb 11, 2010 7:03 am

rikin schumaherken e njoh si antare prej moti ,kam shum repsekt per te , ka njohuri ne shum pika , din te debaton esht shum e mebel, qef me bisedu me ta .. te kisssssiiii shum rikii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për rikita?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për rikita?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum