www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Facebook: Mbrojtje më e mirë e privatësisë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Facebook: Mbrojtje më e mirë e privatësisë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Facebook: Mbrojtje më e mirë e privatësisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
3li

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

Facebook: Mbrojtje më e mirë e privatësisë Empty
MesazhTitulli: Facebook: Mbrojtje më e mirë e privatësisë   Facebook: Mbrojtje më e mirë e privatësisë EmptyFri Dec 04, 2009 10:30 pm

Facebook: Mbrojtje më e mirë e privatësisë



 

San Francisko – Rrjeti shoqëror i Internetit, Facebook njoftoi se ka regjistruar 350 milionë përdorues dhe njoftoi për mbrojtje më të mirë të të dhënave nga jeta private e përdoruesve.
Në një mesazh të publikuar në internet, faqen kryesore, themeluesi i Facebookut Mark Zuckerberg njoftoi se së shpejti përdoruesit mund të zgjedhin “miqtë” nga ai websajt që mund të kenë qasje në të dhënat private të tyre. “Do t’u ofrojmë shumë nga ajo që keni kërkuar, mundësinë të kontrolloni se kush mund të shikojë përmbajtjen që e vendosni në website”, tha Zuckerberg.
Duke marrë parasysh numrin gjithnjë në rritje të përdoruesve, mbrojtja e të dhënave private është bërë gjithnjë e më e vështirë.
“Plani ynë është që të krijojmë një model më të lehtë të kontrollit të dhënave private ku mund të zgjidhni nëse mund t’i ndani ato të dhëna me miqtë tuaj, apo me miqtë e miqve tuaj apo thjesht me të gjithë”, tha Zuckerberg.
Themeluesi i Facebookut njoftoi se mundësitë e reja të mbrojtjes së të dhënave private do të jenë të disponueshme në javët e ardhshme.

 

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Facebook: Mbrojtje më e mirë e privatësisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Pandev: Bayerni ka mangësi në mbrojtje
» Ambasadorët në mbrojtje të çështjes ‘Klodi’
» Te rrahur nga grate, burrat ne Indi kerkojne mbrojtje
» Top 10 faqet ne Facebook
» Sen i mire per MSN-PROVO
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum