www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Beckham: Dua të luaj në LO  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Beckham: Dua të luaj në LO  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beckham: Dua të luaj në LO

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Beckham: Dua të luaj në LO  Empty
MesazhTitulli: Beckham: Dua të luaj në LO    Beckham: Dua të luaj në LO  EmptyFri Apr 15, 2011 1:22 am

Mesfushori i LA Galaxy, David Beckham, ka shprehur dëshirën që të luajë në Lojërat Olimpike, Londra 2012, por së pari dëshiron të përqendrohet në klub.

“Unë do të doja të jem i përfshirë në Lojërat Olimpike, por si lojtar. Por, duhet të presim dhe të shohim. Edhe një vit jemi larg Lojërave Olimpike. Unë do të kënaqem me këtë sezon. Janë luajtur vetëm pesë ndeshje në MLS”.

“Nuk kam marrë ndonjë vendim çfarë do të bëj pas këtij viti. Mendoj se është me rëndësi që unë të përqendrohem vetëm në lojën time. Unë e ndjej këtë. Unë ndihem mirë nëpër ndeshjet. Unë ndjej se po luaj mirë”, ka thënë Becks.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Beckham: Dua të luaj në LO

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Balotelli: Dua të luaj me Ibrën
» Valdano:Ronaldo Nuk Duhet Të Luaj
» Gourcuff Enderron te Luaj Per Barcelonen
» Henry: Nuk dua të luaj kundër Arsenalit
» Ronaldo: Nuk meritoj të luaj për Brazilin
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum