www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo: Po zhvillohem si baba

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ronaldo: Po zhvillohem si baba    Sat Apr 16, 2011 10:44 pm

Superylli portugez, Cristiano Ronaldo, ka thënë se ai është duke u zhvilluar ende si baba dhe se nuk po tmerrohet nga ndërrimi i pelenave të djalit të tij.

“Unë jam baba i mirë. Unë po mësohem. Ju nuk mund ta përshkruani ndjenjën e të qenurit baba me fjalë. Është impresive të zgjohesh në mëngjes dhe të shohësh njeriun nga mishi dhe gjaku juaj. Unë po kënaqem me këtë moment të jetës time. Ohh…nuk i kam problem pelenat e tij, ato nuk më tmerrojnë”, theksoi Ronaldo.

Ai shtoi se Cristianos Junior nuk do t’ia imponojë që të bëhet futbollist, por nuk e mohoi se do të dëshironte të ishte pasardhësi i tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ronaldo: Po zhvillohem si baba

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum