www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gaçe: Nuk besoj në martesë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gaçe: Nuk besoj në martesë    Tue Apr 19, 2011 3:05 amAurela Gaçe, e cila do ta përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovizion”, thotë se ajo nuk beson në martesë ndërsa ka dëshirë të ngasë motorin, por ka frikë.

“A besoj në martesë? Nuk besoj”, ka thënë këngëtarja nga Shqipëria gjatë një interviste 60 sekondëshe për emisionin në “Prive”.

Ajo ka folur edhe për dëshirën e saj të cilën nuk mund ta realizojë pasi ka frikë: “Do dëshiroja t’i jepja motorit, por kam frikë”.

Ndërkaq, po të kishte shumë para, Aurela do t’i depononte ato në bankë. “Do t’i kisha futur në bankë, varet sa para do ishin”.

Këngëtarja ka pohuar edhe se kurrë nuk do të shkonte në shtrat me dike për të arritur sukses në karrierë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gaçe: Nuk besoj në martesë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum