www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Genta hap kanal në YouTube

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Genta hap kanal në YouTube    Tue Apr 19, 2011 3:08 am


Këngëtarja kosovare Genta Ismajli ka hapur kanalin e saj në faqen YouTube. Ajo këtë lajm e ka bërë të ditur përmes një videoje të cilën ka publikuar në profilin e saj në Facebook, raporton gazeta “Express”.

“Adresa e ime do të jetë www.youtube.com/gentaofficial. Ajo që kërkoj nga ju është që të hyni në faqen e Youtube, të përdorni emrin dhe fjalëkalimin e juaj”, ka thënë këngëtarja.

Nga ana tjetër, Genta ka thënë se për të gjithë ata që nuk kanë ndonjë fjalëkalim apo llogari në Youtube, ajo do ta bëjë edhe një video tjetër ku do të jep instruksione për fansat e saj se si të qasen në intervistat dhe spotet e reja që ajo do t’i bëjë.

“Një arsye tjetër që po ju kërkoj të krijoni një llogari në Youtube.com është se unë do të publikoj ekskluzivisht për ju spotin e këngës ‘Poison’”, thotë në këtë video Genta, duke paralajmëruar kështu një hit të saj të ri.

Ajo po ashtu ka thënë se shumica e këngëve të saj do të jenë në Youtube.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Genta hap kanal në YouTube

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum