www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Big Mama operon kordat e zërit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Big Mama operon kordat e zërit    Wed Apr 20, 2011 3:52 am


Big Mama raportohet se ka operuar kordat e zërit ditë më parë në një spital turk me qëllim për të ruajtur zërin.

Siç përcjell Panorama Plus, Big Mama e ka konfirmuar vetë këtë lajm gjatë një emisioni në Alsat-M dhe ka pohuar se është në gjendje shumë të mirë shëndetësore.

Megjithatë këngëtarja nga Maqedonia nuk mund të flasë shumë për momentin, por së shpejti do të rikthehet në gjendjen normale dhe do të fillojë edhe incizimet e këngëve të reja.

Big Mama më herët ishte operuar edhe tre herë të tjera por aso kohe për të ulur peshën dhe për të rregulluar pamjen e saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Big Mama operon kordat e zërit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum