www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Dj Lumi-n!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Wed Nov 04, 2009 6:34 am

????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
NiGht-Killer
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 70
Data regjis. : 03/11/2009
Age : 25

MesazhTitulli: NiGht-KilleR   Fri Nov 06, 2009 2:38 am

Nuk e njoh veq ma mer menja
si o djal i mir
Kshtu Facer tek o heheh
haha haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Fri Nov 06, 2009 5:40 am

flm per vlersimin ted NiGht-Killer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Fri Nov 06, 2009 9:10 pm


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Fri Nov 06, 2009 10:53 pm

flme per vlersimine tede lola
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sat Nov 07, 2009 2:28 am

lumi djal me tana tmirat.

aq so e njoh un me duket djalosh.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sat Nov 07, 2009 3:16 am

flmideritt per vlersimin ted lamyyy

dhe ti je nje shoke ikenshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sat Nov 07, 2009 4:43 am

shok shum imir edhe pse najher ma ndron emrin si shpesh por kam respekt sikur qe emeriton ....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sat Nov 07, 2009 5:06 am

flm shum shum bRuNneta per vleresimin tede

po dhe ti je nje shoqe mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Thu Nov 12, 2009 11:32 pm

lumi eshte lum i mdhe ka me ja kallxu qefin kur te muje shah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Fri Nov 13, 2009 2:08 am

heehhe flm mentor_pr per vlesrimin ted sapre sha dote luajm nje ditt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Ta shohim ca mendimi keni per Dj Lumi   Sat Dec 05, 2009 12:17 am

Mendimet e JuaJa jane te mirepritura
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sat Dec 05, 2009 12:22 am

Yll eshte vlla shum te mire e kam zemer mire gjitha te mirat nga une eshte i respektuar shummmmm kiss lumi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sat Dec 05, 2009 1:36 am

I shoqerueshem, i sjellshem, ben hajgare, me te gjith sillet mir...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sat Dec 05, 2009 1:50 am

flm dijora per vlersimin qe medhett dhe ti je nje vajez eshkleqyshem ne kett aspektett qe iki ti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sun Dec 06, 2009 9:04 am

Njeriu shume lehte e ka te dalloje nje person me kulture dhe karakter te larte siq eshte Dj Ke Nje Karakter te Mirr..haha:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sun Dec 06, 2009 9:07 am

Nje njeri i cili ton diten e kalon para pc duke postu poste ne forum:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sun Dec 06, 2009 9:24 am

shum cool esht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sun Dec 06, 2009 9:33 am

Dj lumi eshte shum i shoqerushem edhe shume aktive ne forume , pake a shum eshte gjentellmen i forumite masi qe me te gjitha sillet shum mire ...antare shum i mire,,,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sun Dec 06, 2009 10:27 am

une ju flemedroj juve nga zemra ty r0n1 dhe ty Qikilushja shumm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sun Dec 06, 2009 10:30 am

ooo vlla per merak e kam shumm shumm i shoqerushem e respektoj shummmm skam comment ma shum veq Yll eshtee;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Sun Dec 06, 2009 10:33 am

alba dhe une per ty nuke kam komen te them dhe te shkruaje se je ne motrushe qe te dua shum qej eknshem si loqki


flm flm shum per vlersimin tede motre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Mon Dec 07, 2009 1:57 am

eshte i shoqrushem me te gjith antart ndalime sben kurr ska ber edhe ende nuk ben..kam respekt edhe pse nganjeher sekuptoj mir ne fjalor...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Fri Dec 11, 2009 10:47 am

ohhh ju dua te gjitheve se ju kam si familen temm jua kam gjaneee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   Fri Dec 11, 2009 8:55 pm

Edhee pse se njoh aq mire ... Mendoj se eshte djal i mir dhe i sjellshem !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Dj Lumi-n!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Dj Lumi-n!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum