www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kërcënohet pornostarja shqiptare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Kërcënohet pornostarja shqiptare    Thu Apr 21, 2011 1:26 am


Një ‘aktore’ shqiptare e filmave porno, e cila njihet me emrin Breanne Benson, këto ditë është kërcënuar nga bashkëkombësit e saj.

Porno-ylli shqiptar, e cila jeton në Amerikë, emri i vërtetë i të cilës ende nuk dihet, thuhet se ka lindur në Tiranë të Shqipërisë. Para se të shkonte në SHBA, ajo ka emigruar në Itali që në moshën 7-vjeçare. Por së fundi ajo ka marrë kërcënime nga persona të ndryshëm shqiptare në profilin e saj në Twitter.

“Jam e lodhur nga shqiptarët e çmendur që më kërcënojnë duke më thënë se do të nxjerrin në të gjitha gazetat dhe lajmet e tyre për atë se çfarë bëj unë”, ka shkruar ajo në profilin e saj në Twitter, duke shtuar se nuk i intereson se çfarë mendojnë shqiptarët për të.

“Nëse s’doni të më shihni, merruni me punët tuaja. Kjo vlen veçanërisht për hipokritët. Meqenëse nuk ju pëlqen ajo se çfarë bëj unë, pse i shikoni videot e mia atëherë? Ato ua ka qejfi, apo jo?”, ka shkruar më tej ajo.

Në SHBA ajo ka studiuar për psikologji dhe seksualitetin njerëzor. Pas kësaj është punësuar në një industrinë e filmave pornografikë, ku bashkë me shoqen e saj Tanya James incizoi filmin e parë porno “Cockless 23″. Në industrinë pornografike të Hollywood-it është që prej vitit 2003 dhe deri tani ka realizuar një numër të madh filmash pornografikë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kërcënohet pornostarja shqiptare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum