www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Xuxi hap zemrën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Xuxi hap zemrën   Mon Apr 25, 2011 9:37 pmemrën Qetsorit duke i treguar për jetën dhe problemet me të cilat ai është ballafaquar.

Ai ka treguar që ka qenë i varur nga droga dhe pasojë e kësaj gjatë vitit 2000 ishte ndarë nga bashkëshortja e tij. Por pas gjithë atyre problemeve që ai ka pasur, ai ia ka dalur mbanë ta tejkalojë varësinë e drogës.

Ai rrëfeu që ka luftuar shumë që të bëhet një person më i mirë për ta kthyer sërish familejn e tij. Pas një lufte të gjatë ai ka treguar se është sërish me gruan dhe gjithçka i është kthyer normalitetit.

Përveç kësaj ai gjithashtu ka zbuluar edhe një tjetër fshehtësi. Ai ka një vajzë 18 vjeçare që jeton në Gjermani, por që nuk e pa parë kurrë. Arsyeje kjo sepse nëna e vajzës nuk ka dashur që vajza ta sheh babin e saj, pasi që ai në atë kohë kishte qenë i varur nga droga.

Por, Xuxi ia ka dëshmuar nënës së vajzë që ai tashmë i është kthyer jetës normale dhe i është lejuar ta shohë vajzën këtë verë.

Xuxi përmes këtij rrefimi ka përcjellur mesazh për publikun që të mos i hyjë askush asaj rruge. Ai gjithashtu ka treguar që ka pasur shumë përkrahje nga familja dhe shoqëria për ta tejkaluar këtë fazë të jetës
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Xuxi hap zemrën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum