www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mark Marku hyn në 10-she në HTZ

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Mark Marku hyn në 10-she në HTZ    Mon Apr 25, 2011 9:38 pm
Talenti kosovar nga Prizreni, Mark Marku, ka arritur të dalë i suksesshëm edhe një herë gjatë interpretimit në spektaklin e madh televiziv “Hrvatska trazi zvijezdu” (Kroacia kërkon yllin).

Ai me këngën e Bruno Mars, “Grenade”, ka marrë votat e publikut kroat për t’u futur në dhjetëshen më të mirë.
Marku në videon para performancës së tij ka folur edhe shqip duke iu drejtuar vendit të tij dhe duke u zotuar se do të mundohet të mos e zhgënjejë dhe se do të japë gjithçka nga vetja ta përfaqësojë sa mirë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mark Marku hyn në 10-she në HTZ

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum