www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Noga: Fëmijët, fansat e mi më të mëdhenj  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Noga: Fëmijët, fansat e mi më të mëdhenj  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Noga: Fëmijët, fansat e mi më të mëdhenj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Noga: Fëmijët, fansat e mi më të mëdhenj  Empty
MesazhTitulli: Noga: Fëmijët, fansat e mi më të mëdhenj    Noga: Fëmijët, fansat e mi më të mëdhenj  EmptyMon Apr 25, 2011 9:40 pm

Noga: Fëmijët, fansat e mi më të mëdhenj  Wwwwwwwwwwwwwwwwwww

Tinejxheri kosovar, Noga, i cili është vënë nën snajperin e moshatarëve të tij, ka thënë se ai adhurohet shumë nga të vegjlit.

Bota fëmijërore sigurisht se kërkon trajtim të veçantë dhe jo rrallë herë është lënë anash nga yjet e estradës. Megjithatë, Noga është një prej atyre që mendon se ka adhurues të moshave minore, nga 3 deri në 13 vjeç.

“Unë fëmijët i kam për zemër. Ata i kam ndër adhuruesit më të mëdhenj, kryesisht të moshave 3-13 vjeçare. Ndihem shumë mirë kur prindërit kërkojnë që unë vetëm t’i shoh fëmijët e tyre, e lëre më të performoj për ta”, theksoi Noga
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Noga: Fëmijët, fansat e mi më të mëdhenj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Noga flet për miqësinë me Kreshën
» Cyrus trondit fansat e saj
» Gaga ‘ndihmon’ fansat
» Pink, e inatosur me fansat
» Bar Rafaeli cmend fansat
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum