www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Noga: Fëmijët, fansat e mi më të mëdhenj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Noga: Fëmijët, fansat e mi më të mëdhenj    Mon Apr 25, 2011 9:40 pmTinejxheri kosovar, Noga, i cili është vënë nën snajperin e moshatarëve të tij, ka thënë se ai adhurohet shumë nga të vegjlit.

Bota fëmijërore sigurisht se kërkon trajtim të veçantë dhe jo rrallë herë është lënë anash nga yjet e estradës. Megjithatë, Noga është një prej atyre që mendon se ka adhurues të moshave minore, nga 3 deri në 13 vjeç.

“Unë fëmijët i kam për zemër. Ata i kam ndër adhuruesit më të mëdhenj, kryesisht të moshave 3-13 vjeçare. Ndihem shumë mirë kur prindërit kërkojnë që unë vetëm t’i shoh fëmijët e tyre, e lëre më të performoj për ta”, theksoi Noga
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Noga: Fëmijët, fansat e mi më të mëdhenj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum