www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milioneri, propozim martese Ermelës?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Milioneri, propozim martese Ermelës?    Mon Apr 25, 2011 9:42 pmViti 2011 sigurisht se është viti i Ermelës, pasi bukuroshja pasi fitoi Big Brother Albania 4, ka filluar ta gjejë dashurinë, dhe krahas kësaj edhe paranë.

Në sprovë të vështirë lidhjen e saj me Ervinin, një prej ish-banorëve në Big Brother, është duke e vënë një milioner shqiptar që jeton dhe vepron në Gjermani.

Biznesmeni 27 vjeçar pohon të jetë dashuruar nga ekrani në bjonden dhe kështu nuk ka hezituar për t’i dërguar një mesazh në profilin e saj në Facebook, ku pos që shprehu ndjenjat e tij, ai ka kërkuar fillimisht një takim në Tiranë, për t’u njohur më shumë, megjithëse synimi i tij është i qartë sipas Standard – ai e do Ermelën si nuse të tijën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Milioneri, propozim martese Ermelës?    Tue Apr 26, 2011 3:26 am

qy qy , ani milioneri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Milioneri, propozim martese Ermelës?    Tue Apr 26, 2011 3:57 am

Paska me mbet vejan Ervini :) Nuk i shpeton dot tundimit kjo :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Milioneri, propozim martese Ermelës?    Tue Apr 26, 2011 4:35 am

shpresoj qe mos ta ler Ervinin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Milioneri, propozim martese Ermelës?    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Milioneri, propozim martese Ermelës?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum