www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Kaka: Dua të qëndroj te Reali  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Kaka: Dua të qëndroj te Reali  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kaka: Dua të qëndroj te Reali

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Kaka: Dua të qëndroj te Reali  Empty
MesazhTitulli: Kaka: Dua të qëndroj te Reali    Kaka: Dua të qëndroj te Reali  EmptyWed Apr 27, 2011 3:53 am

Ylli i Real Madridit, Kaka, ka falënderuar trajnerin Jose Mourinho për mbështetjen gjatë këtij sezoni.

Pas një lëndimi që mbajti atë jashtë fushe për një kohë të gjatë, Kaka është rikthyer në formën më të mirë dhe shënoi dy gola në fitoren ndaj Valencias gjatë vikendit.

“Jam i lumtur. Ndjehem mirë. Mourinho ka qenë dhjetëshe, ai ka qenë shumë i mirë me mua. Ai më ndihmon shumë në këtë kohë të vështirë. Mënyra se si punoj në stërvitje, së shpejti do të jem i gatshëm edhe për ekipin e Brazilit”

“Mendimi im është të qëndroj, të luaj dhe të kem sukses te Real Madridi. Po ashtu, është e qartë, do të kthehem në ekipin kombëtar”, ka thënë Kaka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Kaka: Dua të qëndroj te Reali

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Mourinho: Do të qëndroj te Reali
» Adebayor: Dua të qëndroj te Reali
» Kaka nuk largohet nga Reali
» Kaka nuk largohet nga Reali
» Kaka:Reali Duhet Ta mbosht Alcoron Per Krenari
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum