www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për CeluShi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Qka mendoni për CeluShi   Tue Oct 27, 2009 5:58 pm

First topic message reminder :

??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Wed Nov 10, 2010 7:16 pm

gjithmon kom mendu mir per te ,por koheve te fundit du me i prish punt me to ahuahuah se po don me ma marr mandarinen

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Thu Mar 17, 2011 8:57 am

huahuahuahua po hajt se spo e mar veq ata po ju mar te dyave meqe ju jeni te pandare spo ju ndaj as une uhahuauhauhaua haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Fri Mar 25, 2011 1:31 am

Celus ku t'kam o zemra..? Sa shume me mori malli per ty...
Une po çaj per ty k'to momente
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Sun Jun 12, 2011 9:27 am

Mos qaj o shpirti im magjik sepse celushi do kthehet se shpejti sa te mbaroj ca pune shpije ...mi ka ble babi 300 copa dhezn edhe 20 lop e spo kam kohe me hi ne forum...po duhet mi qit mi kullot hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Sun Jul 03, 2011 5:37 am

Shkurt njeri i vuajtjes.. uhahuahuahuahuahuauha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Tue Jul 12, 2011 9:09 am

azilaaant azilaaaaanttt huahuahahuahuaha uhuhaja ka qellu ganja haha
:P:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Wed Sep 21, 2011 12:21 am

CeLuShi shkruajti:
Mos qaj o shpirti im magjik sepse celushi do kthehet se shpejti sa te mbaroj ca pune shpije ...mi ka ble babi 300 copa dhezn edhe 20 lop e spo kam kohe me hi ne forum...po duhet mi qit mi kullot hahahaha
OK me s'do qaj...Vetem se po te kesh nevoj per ndihme vetem me beje nje teLefonat dhe une do arrij brenda 1 sekondit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Mon Sep 26, 2011 11:53 am

Princesh o aq shum qe jam i zent me kto Dele as koh spo kam me te thir per ndihme cili eshte numri yt se mu kan perzi 100 apo 122 haha:D:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Tue Sep 27, 2011 7:38 pm

Ka qen shum njeri happy dhe shoqror.. Si e ka lan Xhemilja u ndryshu shum.. huahuahuahuahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Sun Oct 02, 2011 9:46 am

auaaaa jo qe vetem kam qen por ende jam por njeher kam pushim prej netit ja busy me gjera tjera si azilant mo ma kuptoni boten hahahaha haha sidoqoft sju harroj kurr ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Wed Oct 05, 2011 4:31 am

One Best Friend...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Wed Oct 05, 2011 8:12 pm

Celushi -djal qe e se ka kerkushi .Shum shum shok i mir :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Fri Oct 07, 2011 11:22 pm

qysh ma rrefin shpinenn hahahah mos ma bani qefin se ma i keq ska oj qika mos i ngoni kto dyja se ju mashtrojn per mu hahahahaha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Wed Dec 28, 2011 1:06 am

celushi shum i shoqeruar, djal pa behane
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   Wed Jan 04, 2012 2:12 am

mir e ki veq ni nuse pa behane pi mungon hahahah :P flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për CeluShi   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për CeluShi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum