www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për mandarina?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Qka mendoni për mandarina?   Sat Dec 05, 2009 2:50 am

First topic message reminder :

Pra mendimet e juaj reth antaress mandarina...

Une mendoj se eshte e shoqerueshme sa te dush, e sjellshme, hajgaregjike, mendime t'mira....Po me pelqejn postimet e saja vertet...E pershendesss shummm njeher....Mpuq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Oct 19, 2011 6:17 am

lola shkruajti:Qe ma ke lon kartelen me e bo ket shoping te vockel te vockel ,minishoping :P

aha tek ti e kam harru Kartelen a??? vras veten vras veten vras veten

o qka dush ti blej, qka ta don loqka , se mos me ble ti kush ka me ble tjeter .. Katilja a? jo bre loqk as qe o ka ma nin per ksi mini Shoppinga ....bilem neser dil bane nje BIG BIG Shopping se e meriton tkam gru per qefi , kshtu bilem kallxooj edhe kujshis se tka qu burri Lek prej Gyrbeti haaaahahaahhaaha (se shqiptari per kojshin jeton haha)p.s (ooo ku ku,oooo ku ku per mu pdufka me punu prap jasht orarit t`punes me me bo pare ma shum hahahahhahh kryt o ka mdhem kryt o ka mdhem kur e shoh Summen posht ....a ka dikushi naj hape per kryt bre ?gaggaga)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Oct 19, 2011 6:29 am

Mandarina me pelqen shum sidomos postimet me deshir i lexoj se gjithmon ka per te qesh dicka,respekt mandarina


Edituar për herë të fundit nga Alba në Wed Oct 19, 2011 7:04 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Oct 19, 2011 7:02 am

Alba shkruajti:
Mandarina me pelqen shum sidomos postilet me deshir i lexoj se gjithmon ka per te qesh dicka,respekt mandarina


puuc1 puuc1 puuc1 puuc1 ALBA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Jan 04, 2012 4:19 am

shtrig hesapi qy

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Fri Jan 13, 2012 5:43 am

flm per vlersimin fidan je tregu shum zemermadh ksi heri ahhahah shkurt dhe shqip je shpreh hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Fri Jan 13, 2012 5:54 am

qka me mendu spo mle me mendu hiq ma ka kput tak trrak ska ma mendime hahahaha ,po qashtu ahste de qy shtrig je ama e mir haha:D:D:

_________________________________________________________________________


Mos lejo qe gjerat e vogla te prishin nje miqesi te madhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Jan 25, 2012 7:12 am

hahahahaha fidan u kry filmi a ska 2 epizod hahahahahah

shtrigan je vet si dhe dreq me patika :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Beea
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 241
Data regjis. : 27/10/2011
Location : a.b.c

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Wed Jan 25, 2012 10:19 am

Te kisha hangeer sikur Mandarin.
Shum e zgjut ne shenime reale me pelqen shum prej pseudos e deri ne shenimin e fundit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Sun Feb 05, 2012 11:45 pm

ka stil te veqantt shum shummmm qik emirrr...askush nuk mund te arrij ate.... xhan1

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SpeciaL
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 586
Data regjis. : 11/12/2009
Age : 33
Location : Switzerland

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   Thu Feb 09, 2012 5:00 am

Ca me mendue per Mandarina (Shoten) gjithcka osht perfekt :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për mandarina?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për mandarina?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum