www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon    Fri Apr 29, 2011 6:15 amKëngëtari nga Shqipëria Stine gjatë një interviste për media ka pohuar se për të gjithmonë ekziston një femër në mendjen e tij që e frymëzon vazhdimisht.

“Gjithmonë ekziston një femër në mendjen time, pa marrë parasysh nëse më bën të lumtur apo jo. Rëndësi ka që gjithmonë ekziston një femër në mendjen time, që më jep shtysë të punoj e më frymëzon vazhdimisht”, ka pohuar Stine.

Stine këto ditë ka publikuar këngën e tij më të re “Besoja”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum