www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Martina Ivezaj, modelja shqiptare që refuzoi “Playboy”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Martina Ivezaj, modelja shqiptare që refuzoi “Playboy”    Fri Apr 29, 2011 6:18 am


Është shqiptare, por e lindur dhe e rritur në Gjermani. Bukuroshja 21-vjeçare Martina Ivezaj ka pushtuar revistat dhe pasarelat e modës në Evropë dhe SHBA dhe me të drejtë mund të thuhet se tanimë ka një karrierë ndërkombëtare, edhe pse në Shqipëri nuk njihet shumë.

E pyetur se a do të bënte foto nudo për ndonjë revistë, Martina thotë se edhe pse e kanë ftuar, nuk ka pozuar për foto të tilla.

"Kam pas një ofertë nga ‘Playboy', por nuk e bëra këtë, sepse nuk m’u përshtat kjo gjë. Edhe pse fitimet që do të mund të merrja për këtë punë do të ishin të majme, prapë mendoj se për mua eurot nuk janë gjithçka”, është shprehur modelja shqiptare, e cila ka një kontratë me një agjenci modelimi në Gjermani.

Ivezaj është një modele, e cila ka bërë shumë reklama nëpër TV, sidomos nëpër panaire të makinave, kryesisht në Gjermani. Tani ajo ka një ftesë për të realizuar disa reklama automjetesh në Itali, por për shkak të mundësive të kufizuara nuk ka mundur të shkojë, sepse ka pasur edhe disa punë të tjera në Gjermani. /Standard
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Martina Ivezaj, modelja shqiptare që refuzoi “Playboy”    Sat Apr 30, 2011 2:36 am

uhu sa e mire qenka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Martina Ivezaj, modelja shqiptare që refuzoi “Playboy”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum