www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tingujt joshin femrat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Tingujt joshin femrat   Sat Apr 30, 2011 1:41 am

Ekspertët francezë kanë zgjedhur një mashkull me dukje mesatare, nga i cili kanë kërkuar që të joshë sa më shumë femra, që të dalin me të. Ai ka kaluar nga pesë minuta me secilën prej 87 vullnetareve, ndërsa gjatë bisedës është lëshuar edhe muzikë. Këngët neutrale nuk kishin pasur efekt, mirëpo këngët romantike kishin ndikuar te femrat, ashtu që 52.2% e tyre, ia kishin dhënë numrin e telefonit mashkullit në fjalë. Prandaj kur të shihni ndonjë femër që ju pëlqen, së pari një këngë romantike, pastaj në aksion.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Tingujt joshin femrat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum