www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thenie Qesharake

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Thenie Qesharake   Sun May 01, 2011 7:34 am

Thenie Qesharake
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Thenie Qesharake   Sun May 01, 2011 7:35 am

* Merrni para hua nga pesimistet-ata nuk presin qe tua kyheni.
* Ndonjehere jam aq i mencur, sa qe nuke kuptoj asnje fjale qe e them.
* Keshilla ime eshte qe te martoheni.Nese gjeni grua te mire do te jeni te lumtur, nese jo , atehere do te beheni fillozof.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Thenie Qesharake   Sun May 01, 2011 7:35 am

* Provove dhe ke deshtuar, pra mesimi nga kjo eshte asnjehere mos e provo
* Asnjehere dhe cdohere jane dy fjalet, qe duhet cdohere ti mbash mend, qe ti mos permendish asnjehere
* Burr eshte ajo qe ka mbetur nga kurr mashkullit i hiqen nervat.
* Te besh asgje eshte shume veshtire ta besh, sepse asnjehere nuk e di kur eshte mjaft
* Asnjehere nuk harroj fytyra, por ne rastin tend me krenari do te bej perjashtim
* Vajzat e mira shkojne ne parajse, vajzat e keqija shkojne kudo
* Cdo gje eshte qesharake, gjersa i ndodh tjeter kujt.
Mashkulli zbuloi ARMET edhe shpiku GJAHUN,
Femra zbuloi GJAHUN edhe shpiku viktimat=meshkujt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Thenie Qesharake   Sun May 01, 2011 7:35 am

Mashkulli zbuloi NGJYRAT edhe shpiku PIKTUREN,
Femra zbuloi PIKTUREN edhe shpiku MAKEUP-in
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Thenie Qesharake   Sun May 01, 2011 7:36 am

Mashkulli zbuloi BOTEN edhe shpiku BISEDEN,
Femra zbuloi BISEDEN edhe shpiku THASHETHEMET
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Thenie Qesharake   Sun May 01, 2011 7:36 am

Mashkulli zbuloi AGRIKULTUREN edhe shpiku USHQIMIN,
Femra zbuloi USHQIMIN edhe shpiku DIETEN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Thenie Qesharake   Sun May 01, 2011 7:36 am

Mashkulli zbuloi SHOQERINE edhe shpiku DASHURINE,
Femra zbuloi DASHURINE edhe shpiku MARTESEN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Thenie Qesharake   Sun May 01, 2011 7:37 am

Mashkulli zbuloi FEMREN edhe shpiku SEXIN,
Femra zbuloi SEXIN edhe shpiku DHEMBJET E KOKES
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Thenie Qesharake   Sun May 01, 2011 7:37 am

Mashkulli zbuloi TREGTINE edhe shpiku LEKET,
Femra zbuloi PARET… edhe qe atehere u menderos muhabeti!
- E di cfarë është gjëja e parë që shoh tek femrat? A janë duke më parë mua apo jo.
- O Zot per vete sdua gjë jo…por për prindërit nje dhëndërr të bukur.
- Gabimet e doktorrit i mbulon vetem dheu.
- Te mos dish nuk eshte turp, mjafton te mos e vënë re.
- Kush nget shpejt gjen belane, atë që nget ngadalë e gjen belaja.
E vetmja arsye qe disa humbasin ne mendime… eshte
se u eshte e panjohur ajo fushe
Mos mbaj qendrim negativ, duke thene:Nuk do te kem sukses.
Rekomandohet qendrim pozitiv: Do te deshtoj…
Beni kursime ne uje. Lahuni bashke me nje shoqe/shok njekohesisht
I zgjuar eshte dikush qe, ne nje plazh nudistesh, mban mend fytyrat e atyre qe pa.
Ilaci me i mire per kolle eshte fasulja. pastaj ke frike te kollitesh
Eksperienca eshte nje kreher te cilin e ke tendin kur mbetesh qeros
Te mos dish nuk eshte turp, mjafton te mos e vënë re.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thenie Qesharake   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Thenie Qesharake

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum