www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 10 makinat e preferuara nga femrat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: 10 makinat e preferuara nga femrat   Sun May 01, 2011 8:59 am

Jo të gjitha makinat preferohen prej të dyja sekseve. Ndërsa meshkujt priren drejt modeleve sportive apo makinave të rënda, tek gustot femërore të katër rrotave mbizotëron finesa dhe ekonomia.

Një prej faqeve më autoritare të industrisë automobilistike, “Voituresaufeminin.fr”, ndërmorri një sondazh, duke pyetur lexueset e saj femra për makinën e ëndrrave të tyre.

Pas grumbullimit të disa mijëra votimesh, këto ishin rezultatet:

Klasifikimi i veturave më të preferuara nga femrat
1. Mini
2. Fiat 500
3. Suzuki Sëift
4. Renault Tëingo
5. Peugeot 207
6. Renault Clio
7. Nissan Micra
8. Volksëagen Polo
9. Peugeot 206
10. Ford Fiesta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

10 makinat e preferuara nga femrat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum