www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Neda nuk heq dore nga i shkruari neper mure

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Neda nuk heq dore nga i shkruari neper mure   Sun May 01, 2011 9:03 am


Pak ditë më parë, janë mbushur katër muaj nga njohja e tyre dhe kanë dashur ta kthejnë në një ditë të pazakontë. E kemi fjalën për Nedën dhe Ogrenin, dy nga ish-banorët e “Big Brother 4”. Dihet tashmë se menjëherë pas daljes nga shtëpia, ata kanë konsoliduar mjaft lidhjen mes tyre, duke kaluar pushime së bashku e duke njohur edhe familjet respektive. Në ditën kur mbusheshin fiks katër muaj, Neda i ka bërë një surprizë të veçantë Ogrenit, ka shkruar tek muri pranë shtëpisë së tij fjalinë “Gjithmonë bashkë”. Kjo është një sjellje tashmë e njohur e Nedës për të gjithë ata që kanë ndjekur “Big Brother”. Neda ka shumë dëshirë që ndjenjat t’i shprehë duke shkruar ku të mundet, në xhama, pasqyra, mure. Madje, për këtë zakon të saj është sulmuar edhe nga disa prej ish-banorëve. Ermela shpesh i thoshte se shkrime të tilla i kishin bërë që shtëpia t’i dukej si konvikt.
Në shtëpinë e vëzhguar nga kamerat, duket sikur shumë gjëra bëhen edhe si ekzibicione për të rënë në sy, por fakti që Neda vazhdon ta bëjë edhe jashtë shtëpisë, tregon se ajo me të vërtetë ndihet mirë kur shprehet edhe në këtë formë. Përveç kësaj, Neda ka lajmëruar fansat në Facebook, se sapo ka filluar të shkruajë librin e saj, ku jeta e izoluar brenda “Big Brother” dhe dashuria me Ogrenin do të jenë tema kryesore. Ndërkohë, çifti vijon të bëjë jetën të veçuar nga pjesa tjetër e grupit me të cilin ndanë eksperiencën e tre muajve bashkëjetesë brenda shtëpisë së “Big Brother”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Neda nuk heq dore nga i shkruari neper mure

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum