www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ronaldo , lojtari që do të shkëlqej ne ” El Classico “ Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ronaldo , lojtari që do të shkëlqej ne ” El Classico “ Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo , lojtari që do të shkëlqej ne ” El Classico “

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Ronaldo , lojtari që do të shkëlqej ne ” El Classico “ Empty
MesazhTitulli: Ronaldo , lojtari që do të shkëlqej ne ” El Classico “   Ronaldo , lojtari që do të shkëlqej ne ” El Classico “ EmptyTue May 03, 2011 10:51 pm

Orët po kalojnë dhe ‘el Classico’ i fundit për këtë sezon po afrohet shumë shpejtë, ndërsa Realmadrid.Al para kësaj ndeshje ka vendosur të bëj një analizë rreth dy lojtarëve që ne presim të jenë më të rrezikshëm në këtë takim.

Ndoshta Ronaldo nuk luajti mirë në ndeshjen e kaluar, ndoshta ai i humbi të gjitha rastet e madrilenëve, ndoshta Messi është më i mirë se ai, por ne të gjithë e dimë kualitetin e portugezit dhe se çfarë është në gjendje të bëj ai në ndeshjet e mëdha.

Messi shënoi dy gola në ndeshjen e parë ndërsa do të jetë pikërisht ky fakt që do ta bëj Ronaldon tepër të nevrikosur dhe të jap gjithçka nga vetja e tij që t’i ndihmoj klubit të tij të kualifikohet në finale.

Nëse Mourinho vendos për një formacion sulmues atëherë Ronaldo në bashkëpunim me lojtarët si Kaka, Di Maria, Ozil do t’i bënin probleme të mëdha mbrojtjes së Barcelonës me portugezin në krye.

Ndoshta Ronaldo nuk do të lujë mirë tërë ndeshjen por atij i duhet vetëm një minutë për të dëshmuar vetën ashtu siç bëri në finalen e Copa del Rey.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Ronaldo , lojtari që do të shkëlqej ne ” El Classico “

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Van Persie lojtari i muajit
» Eto’o lojtari më i mirë afrikan
» Eto’o: Nuk jam lojtari më i mirë që ka pasur Afrika
» Bale zgjidhet Lojtari i Vitit nga PFA
» Ramos: Messi lojtari më i frikshëm i Barcës
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum