www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe Poni shtatzënë, pret djalë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Edhe Poni shtatzënë, pret djalë    Thu May 05, 2011 3:55 am


jo periudhë paska qenë një kohë më se e frytshme për fëmijë… Listës së personazheve VIP që presin të bëhen me fëmijë, i është bashkuar së fundmi edhe këngëtarja labe, Poni, e cila për pak muaj do të bëhet nënë.

Ajo pret fëmijën e saj të parë, që është mësuar se do të jetë djalë, ndërkohë që është në muajin e pestë të shtatzënisë.

Këngëtarja e njohur është kujdesur gjithmonë që ta mbajë jashtë vëmendjes së publikut jetën e saj private ndaj dhe shpeshherë udhëton jashtë vendit. I fejuari i Ponit nuk është një fytyrë e njohur për mediat, për shkak se çifti ka dashur të ruajë privatësinë, gjë që Poni, siç e theksuam edhe më lart, e ka pasur përherë merak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Edhe Poni shtatzënë, pret djalë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum