www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Surpriza e Teutës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Surpriza e Teutës    Thu May 05, 2011 4:01 amData tre maj ka shënuar dy vjet lidhje dashurie për çiftin Teuta Krasniqi dhe Blerim Muharriemi-Blero.

E kjo datë shumë e veçantë për të dy, aktoren dhe këngëtarin, nuk kishte si të kalohej pa u shënuar me surpriza për njëri-tjetrin. “White Party” ishte një ide gati e përbashkët e çiftit, siç raportojnë mediat kosovare.

Teuta ia ka dalë mbanë duke mbledhur rrethin e ngushtë të shoqërisë së përbashkët. Sipas mediave ndeja është mbajtur në një pishinë të mbyllur afër Prishtinës dhe e veçanta e saj ishte se ata kanë qenë të veshur në të bardha, për t’ia përmbushur dëshirën e kamotshme Bleros për ta organizuar një White Party.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Surpriza e Teutës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum