www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Blerina Kllokoqi-Rugova shtatzënë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Blerina Kllokoqi-Rugova shtatzënë   Thu May 05, 2011 4:02 amStilistja e modës Blerina Kllokoqi-Rugova, e cila ditë më parë lajmëroi revynë e saj të ardhshme, është shtatzënë.

Kllokoqi-Rugova, e cila është e martuar me djalin e madh të ish-presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova, Mendim Rugova, është duke e pritur fëmijën e dytë të çiftit dhe, sipas burimeve të Telegrafi.com, foshnja e ardhshme do të jetë një djalë.

Blerina së bashku me bashkëshortin e saj Mendimin tashmë kanë një vajzë me emrin Eva.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Blerina Kllokoqi-Rugova shtatzënë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum