www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Skillz dhe Tinguli 3nt në studio për këngën e re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Skillz dhe Tinguli 3nt në studio për këngën e re    Sat May 07, 2011 3:32 amRap grupet nga ‘labeli’ Baba Records, Skillz dhe Tingulli 3nt, kanë filluar regjistrimin e super bashkëpunimit të tyre të shumëpritur, titulli i të cilit ende nuk dihet.

Lajmin e konfirmoi Ledri Vula i Skillz me anë të profilit të tij zyrtar në Twitter, ku pos tjerash lansoi edhe një video ku shfaqet në studio me reperin Big Xik të grupit Tingulli 3nt dhe me Visarin.

“N’studio tu inqizzu me Tingullin”, shkroi Ledri në Twitter.

Bashkëpunimi i Skillz me Tingullin e 3nt vjen si pjesë e albumit të ri të grupit me antarë Ledrin dhe Visarin, ndërsa lansimi i hitit pritet të bëhet gjatë muajit Maj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Skillz dhe Tinguli 3nt në studio për këngën e re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum