www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Albëria xheloze në Elvanën?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Albëria xheloze në Elvanën?    Sat May 07, 2011 3:39 amAlbërie Hadërgjonaj gjatë një debati me konkurrentët e “Vip Shpija 2” ka gjetur kohë për t’i dhënë një këshillë këngëtares nga Shqipëria, Elvana Gjata.

Siç përcjellin mediat në internet, Hadërgjonaj është futur si “agjente” në këtë reality-shoun dhe në mesin e debateve me konkurrentët, duke diskutuar rreth Elvanës ka thënë se ajo duhet të ushtrohet më shumë.

Por, derisa Elvana është dhe vazhdon të jetë në kulm të karrierës dhe në trend me secilën këngë që realizon, Albëria ka lënë anash karrierën e saj për t’i ndihmuar vajzës së vet, Anxhelinës, të ndërtojë karrierë muzikore.

Kjo ka nxitur dyshime se “këshillat” e Albërie Hadërgjonaj mund të jetë rezultat i ndonjë xhelozie që ajo ka, pasi vajza e saj po ndjek një stil të ngjashëm me atë që Elvana kishte në vitet e para të karrierës dhe e sheh atë si rivale të së ardhmes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Albëria xheloze në Elvanën?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum